Designové koupelnové zrcadlo černé včetně LED nastavitelného IP44 – Vicino

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98455 Vicino je elegantní a extrémně robustní nástěnné zrcadlo s nadčasovou černou barvou. Je... více informací »
Designové koupelnové zrcadlo černé včetně LED nastavitelného IP44 - Vicino
Značka: QAZQA
2 179 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98455 Vicino je elegantní a extrémně robustní nástěnné zrcadlo s nadčasovou černou barvou. Je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98455
Vicino je elegantní a extrémně robustní nástěnné zrcadlo s nadčasovou černou barvou. Je vybaven integrovanou LED. Poznámka: tato LED dioda funguje pouze na baterie, takže se ujistěte, že máte několik baterií pro vaši lampu! Nevyměnitelná LED má celkem 15 lumenů a je snadno stmívatelná v lumenech a Kelvinech pomocí svítidla (od 6500 Kelvinů do 3000 Kelvinů), přičemž světlo se zahřívá, čím dále stmíváte zdroj světla. LED má celkem 20 000 hodin hoření. Toto zrcadlo můžete otočit tak, aby se přiblížilo 2x, což pomáhá k lepšímu výhledu. Díky hodnotě IP IP44 je dokonale odolný vůči vodě. Je také sklopný a otočný, což usnadňuje používání tohoto Vicina! Lampu můžete zapnout nebo vypnout tlačítkem na zrcadle. Má celkovou délku 37 cm a výšku 27 cm. Zrcadlo má průměr 17,5 cm. Montážní deska na zeď má průměr 10 cm. Doplňte svou koupelnu o toto praktické zrcadlo!

Unikátní a žádaný kousek Designové koupelnové zrcadlo černé včetně LED nastavitelného IP44 - Vicino od populární značky QAZQA můžete nakoupit v naší internetové nabídce extra výhodně. Výhodně za skvělou cenu 2 179 Kč.