Designové bodově šedé nastavitelné 3 světlo včetně 3 x G9 – Go

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99081 Tento design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásná a snadno použitelná ve... více informací »
Designové bodově šedé nastavitelné 3 světlo včetně 3 x G9 - Go
Značka: QAZQA
955 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99081 Tento design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásná a snadno použitelná ve...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99081
Tento design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásná a snadno použitelná ve všech interiérových stylech, protože je šedá. Tento stropní bod má tři sklopná místa a je dodáván se třemi vyměnitelnými zdroji světla G9 s teplým bílým světlem 2700 Kelvinů. LED světelný zdroj má světelný výkon 3 Watt a 280 lumenů, je snadno stmívatelný pomocí externího stmívače. LED lampa je upnuta v silném hliníkovém prstenci, který lze sklopit v otočném polovičním rameni. Jak pro funkční použití ke specifickému osvětlení objektu, tak pro náladové osvětlení. Tento Go má krycí desku o délce 45,4 cm, šířce 12 cm a výšce 3,5 cm. Místo je celkem 17,5 cm vysoké a má průměr 12,2 cm. Perfektní standardní místo pro každý interiér!
Hodně oblíbený produkt můžete získat právě nyní tu na našem webu v rubrice bodova svetla. Nyní můžete koupit nové výrobky ve zmíněné rubrice za skvělou cenu. To není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další skvělé produkty značky QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Designové bodově šedé nastavitelné 3 světlo včetně 3 x G9 - Go od společnosti s dlouholetou tradicí QAZQA máte možnost dostat zrovna napořád výhodně. Ceny již od 955 Kč.