Designové bodové černé nastavitelné 3 světlo vč. 3 x G9 – Go

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94636 Design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásná a snadno použitelná ve všech... více informací »
Designové bodové černé nastavitelné 3 světlo vč. 3 x G9 - Go
Značka: QAZQA
1 239 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94636 Design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásná a snadno použitelná ve všech...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94636
Design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásná a snadno použitelná ve všech interiérových stylech, protože je černá. Tento stropní bod má tři sklopná místa a je dodáván se třemi vyměnitelnými zdroji světla G9 s teplým bílým světlem 2700 Kelvinů. LED světelný zdroj má světelný výkon 3 Watt a 280 lumenů, je snadno stmívatelný pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). LED lampa je upnuta v silném hliníkovém prstenci, který lze sklopit v otočném polovičním rameni. Jak pro funkční použití ke specifickému osvětlení objektu, tak pro náladové osvětlení. Tento Go má krycí desku o délce 45,5 cm, šířce 12 cm a výšce 3,5 cm. Místo je celkem 17 cm vysoké a má průměr 12,2 cm. Perfektní standardní místo pro každý interiér!

Tento neodolatelný produkt Designové bodové černé nastavitelné 3 světlo vč. 3 x G9 - Go od přední značky QAZQA snadno naleznete v naší aktuální nabídce v akci. Nabídka od 1 239 Kč.