Designové bodové černé 2-světlo nastavitelné – Michael

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103933 Stropní bodové světlo Michael je velmi jedinečné. Jeho krásný design z něj dělá... více informací »
Designové bodové černé 2-světlo nastavitelné - Michael
Značka: QAZQA
2 089 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103933 Stropní bodové světlo Michael je velmi jedinečné. Jeho krásný design z něj dělá...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103933
Stropní bodové světlo Michael je velmi jedinečné. Jeho krásný design z něj dělá skutečný poutač. Světelné body lze nastavovat odděleně od sebe, takže vždy určíte, kde světlo svítí. Spot je vyroben z oceli a opatřen černou barvou. To mu dává moderní a nadčasový vzhled. Má výšku 10,6 cm, délku 17,2 cm a šířku 11 cm. Montážní deska má průměr 5,5 cm. Doplníte Michaela dvěma světelnými zdroji, z nichž každý má svítidlo GU10 (max. 50 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Spot je stmívatelný pomocí externího stmívače, který není součástí dodávky. Michael se perfektně hodí do obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Díky svému elegantnímu designu a barvě je vhodný pro jakýkoli životní styl. Designové místo Michael je přesně to, co hledáte!Tento kvalitní výrobek Designové bodové černé 2-světlo nastavitelné – Michael je k získání právě teď tady u nás ve známé kategorii bodova svetla! Nyní můžete získat zcela nové kusy z této známé rubriky za rozumné peníze.

Často hledaný produkt Designové bodové černé 2-světlo nastavitelné - Michael od populárního výrobce QAZQA lze nakoupit právě nyní na našich stránkách téměř zdarma. Momentálně v akci za 2 089 Kč.