Designové bodové bílé nastavitelné 3 světlo vč. 3 x G9 – Go

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89966 Tento design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásný a snadno použitelný ve... více informací »
Designové bodové bílé nastavitelné 3 světlo vč. 3 x G9 - Go
Značka: QAZQA
1 489 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89966 Tento design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásný a snadno použitelný ve...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 89966
Tento design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásný a snadno použitelný ve všech interiérových stylech, protože je bílý. Tento stropní bod má tři sklopná místa a je dodáván se třemi vyměnitelnými zdroji světla G9 s teplým bílým světlem 2700 Kelvinů. LED světelný zdroj má světelný výkon 3 Watt a 280 lumenů, je snadno stmívatelný pomocí externího stmívače. LED lampa je upnuta v silném hliníkovém prstenci, který lze sklopit v otočném polovičním rameni. Jak pro funkční použití ke specifickému osvětlení objektu, tak pro náladové osvětlení. Tento Go má krycí desku o délce 45,5 cm, šířce 12 cm a výšce 3,5 cm. Místo je celkem 17 cm vysoké a má průměr 12,2 cm. Perfektní standardní místo pro každý interiér!

Unikátní a žádaný produkt Designové bodové bílé nastavitelné 3 světlo vč. 3 x G9 - Go od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA snadno můžete pořídit zde teď právě za parádní cenu! Právě lze objednat jen za 1 489 Kč.