Designové bodové bílé nastavitelné 1 světlo vč. 1 x G9 – Go

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89962 Tento design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásný a snadno použitelný ve... více informací »
Designové bodové bílé nastavitelné 1 světlo vč. 1 x G9 - Go
Značka: QAZQA
389 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89962 Tento design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásný a snadno použitelný ve...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 89962
Tento design Go je jednoduchý, elegantní a nadčasový. Velmi krásný a snadno použitelný ve všech interiérových stylech, protože je bílý. Tento stropní bod má jedno sklopné místo a je dodáván s vyměnitelným zdrojem světla G9 s teplým bílým světlem 2700 Kelvinů. LED světelný zdroj má světelný výkon 3 Watt a 280 lumenů, je snadno stmívatelný pomocí externího stmívače. LED lampa je upnuta v silném hliníkovém prstenci, který lze sklopit v otočném polovičním rameni. Jak pro funkční použití ke specifickému osvětlení objektu, tak pro náladové osvětlení. Tento Go má krycí desku o délce 15 cm, šířce 12,5 cm a výšce 3,5 cm. Místo je celkem 17,5 cm vysoké a má průměr 12 cm. Perfektní standardní místo pro každý interiér!

Tento kvalitní a levný produkt Designové bodové bílé nastavitelné 1 světlo vč. 1 x G9 - Go od dodavatele se skvělou pověstí QAZQA snadno najdete v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Ve skvělé akci za 389 Kč.