Designové bodové bílé 1 světlo nastavitelné – Nox

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89015 Spot Nox kombinuje moderní vzhled s průmyslovým designem. Robustní a praktická bílá skvrna, kterou lze použít... více informací »
Designové bodové bílé 1 světlo nastavitelné - Nox
Značka: QAZQA
495 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 89015 Spot Nox kombinuje moderní vzhled s průmyslovým designem. Robustní a praktická bílá skvrna, kterou lze použít...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 89015
Spot Nox kombinuje moderní vzhled s průmyslovým designem. Robustní a praktická bílá skvrna, kterou lze použít jako nástěnné nebo stropní svítidlo s nastavitelným stínidlem, které vám umožní nasměrovat světlo tam, kde vám to nejlépe vyhovuje. Tento velký designový bod je dokončen bílou strukturovanou barvou s hliníkovým reflektorem. Nakloňte a otočte. Pěkné provedení s chromovanými závěsy a pláštěm kabelu. Nox je praktický a funkční jak z hlediska designu, tak z hlediska použití a dodává chladný a moderní nádech do vašeho obývacího pokoje, kanceláře a kuchyně. Má výšku 20 cm, délku 10 cm a šířku 10 cm. Rozměry montážní desky: délka 7 cm a šířka 7 cm. Stropní hrnec má armaturu G9. Se světelným zdrojem G9 o maximálním výkonu 40 W jej můžete úplně dokončit. Skvrny mají světelný paprsek 20 stupňů. S tímto spotem Nox jděte do moderní doby.
Velmi žádaný produkt Designové bodové bílé 1 světlo nastavitelné máte možnost získat mimo jiné na stránkách v oblíbené rubrice nastenna svitidla! Pořiďte si parádní zboží z této sekce za výhodné peníze! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce ovšem více produktů značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Výrobce QAZQA vyrábí vysoce kvalitní produkty A to je teprve začátek.

Tento diskontní kus Designové bodové bílé 1 světlo nastavitelné - Nox od skvělého a známého výrobce QAZQA snadno seženete právě dnes za extra cenu. V akci za 495 Kč.