Designová závěsná lampa zlatá – Wire Dough

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99057 Seznamte se s naším těstem. Rozhodněte se pro dotek elegance s touto závěsnou lampou!... více informací »
Designová závěsná lampa zlatá - Wire Dough
Značka: QAZQA
1 845 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99057 Seznamte se s naším těstem. Rozhodněte se pro dotek elegance s touto závěsnou lampou!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99057
Seznamte se s naším těstem. Rozhodněte se pro dotek elegance s touto závěsnou lampou! Pěkně zakončené zlatou otevřenou kapucí. Díky tomu je světelný zdroj v svítidle pěkně viditelný. Proto si vyberte nápadný světelný zdroj (co si myslíte o zlaté variantě?) S objímkou E27 (max. 60 Watt). Lampa je výškově nastavitelná: minimálně 57,5 cm a maximálně 150 cm vysoká. To je užitečné pro určení výšky nad jídelním stolem! Drátěné těsto může také skvěle posloužit jako poutač v kanceláři nebo v hale. Stínidlo má průměr 30 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Tato lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; vyberte si s naším Wire Dough atmosféru navíc!

Tento oblíbený výrobek Designová závěsná lampa zlatá - Wire Dough od společnosti QAZQA snadno můžete sehnat tady teď právě napořád výhodně. Akční cena již od 1 845 Kč.