Designová závěsná lampa zlatá – Wire Bake

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99059 Seznamte se s naším Wire Bake! Dotek elegance doma s touto nádhernou závěsnou lampou. Pěkně... více informací »
Designová závěsná lampa zlatá - Wire Bake
Značka: QAZQA
1 189 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99059 Seznamte se s naším Wire Bake! Dotek elegance doma s touto nádhernou závěsnou lampou. Pěkně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99059
Seznamte se s naším Wire Bake! Dotek elegance doma s touto nádhernou závěsnou lampou. Pěkně zakončené zlatou otevřenou kapucí. Díky tomu je světelný zdroj v svítidle pěkně viditelný. Proto si vyberte nápadný světelný zdroj (co si myslíte o zlaté variantě?) S objímkou E27 (max. 60 Watt). Lampa je nastavitelná na výšku: minimálně 70 cm a maximálně 160 cm vysoká. To je užitečné pro určení výšky nad jídelním stolem! Wire Bake může také skvěle posloužit jako poutač v kanceláři nebo hale. Stínidlo má průměr 35 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Tato lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Vyberte si doma útulnou atmosféru s touto závěsnou lampou.

Tento akční a ve slevě kus Designová závěsná lampa zlatá - Wire Bake od spolehlivého výrobce QAZQA jednoduše naleznete právě napořád výhodně. Ceny již od 1 189 Kč.