Designová závěsná lampa zlatá s černou 60 cm – Dobrado

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102542 Páni, Dobrado krade show na každé večeři! Tato designová lampa je vyrobena z kovu, trubice... více informací »
Designová závěsná lampa zlatá s černou 60 cm - Dobrado
Značka: QAZQA
4 145 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102542 Páni, Dobrado krade show na každé večeři! Tato designová lampa je vyrobena z kovu, trubice...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102542
Páni, Dobrado krade show na každé večeři! Tato designová lampa je vyrobena z kovu, trubice na vnitřní straně je zlatá a rám kolem ní je černý. Dobrado má průměr 60 cm a výšku 160 cm. Montážní deska má průměr 13 cm a výšku 3 cm. Stínidlo má průměr 60 cm a výšku 27 cm. Dobrado doplníte světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W). Stále je musíte objednat zvlášť. Chcete-li vytvořit další atmosféru, můžete lampu připojit k stmívači, který není součástí dodávky. I při zhasnutém světle je tato závěsná lampa skutečným poutačem nad jídelním stolem nebo nad kuchyňským ostrovem.

Hodně prodávaný kus Designová závěsná lampa zlatá s černou 60 cm - Dobrado od známého dodavatele QAZQA můžete najít momentálně za zcela nejnižší cenu. V současnosti za 4 145 Kč.