Designová závěsná lampa zlatá s černou 50 cm – Tess

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102589 Páni, jaká je to nápadná lampa! Tess je závěsná lampa, která přitahuje pozornost v... více informací »
Designová závěsná lampa zlatá s černou 50 cm - Tess
Značka: QAZQA
4 069 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102589 Páni, jaká je to nápadná lampa! Tess je závěsná lampa, která přitahuje pozornost v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102589
Páni, jaká je to nápadná lampa! Tess je závěsná lampa, která přitahuje pozornost v každé místnosti. Díky černému rámu obklopenému zlatým válcem je lampa tak jedinečná. Lampa je vyrobena z kovu a je černá se zlatem. Má průměr 50 cm a výšku 170 cm. Montážní deska má průměr 13 cm a výšku 3 cm. Stínidlo má průměr 50 cm a výšku 46 cm. Tess doplníte světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W), který si musíte ještě objednat zvlášť. Chcete doma extra útulnost? Pak můžete Tess ztlumit pomocí externího stmívače! Tess je krásný vstup do haly, ale také krásně vypadá nad jídelním stolem. Tento poutač by rozhodně neměl chybět.

Tento kvalitní a levný produkt Designová závěsná lampa zlatá s černou 50 cm - Tess od našeho předního výrobce QAZQA je k dispozici na našich stránkách teď právě trvale výhodně. Teď za akční cenu 4 069 Kč.