Designová závěsná lampa z oceli včetně LED třístupňového stmívatelného – Tijn

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103670 Páni, tento Tijn opravdu poutá pozornost! Jen si pomyslete, jak krásně by to vypadalo... více informací »
Designová závěsná lampa z oceli včetně LED třístupňového stmívatelného - Tijn
Značka: Trio Leuchten
13 505 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103670 Páni, tento Tijn opravdu poutá pozornost! Jen si pomyslete, jak krásně by to vypadalo...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103670
Páni, tento Tijn opravdu poutá pozornost! Jen si pomyslete, jak krásně by to vypadalo nad jídelním stolem nebo v kanceláři. Závěsná lampa je vyrobena z oceli a má průměr 80 cm. Tijn je výškově nastavitelný, minimálně 96 cm a maximálně 200 cm vysoký. Montážní deska má průměr 22 cm a výšku 6 cm. Tijn má integrované LED osvětlení. Se světelným výkonem 3 000 Kelvinů a 8 000 lumenů je to skutečná síla! Naštěstí je LED dioda také stmívatelná pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když stisknete vlastní spínač světla, jakmile získáte 100% (funkční) světlo, podruhé získáte 60% světla a potřetí 30% (atmosférické) osvětlení. Tijn vydrží v průměru 30 000 hořících hodin. Krásná závěsná lampa, díky které se v místnosti okamžitě budete cítit vítáni. Designové závěsné svítidlo Tijn je to, co hledáte! Velmi oblíbený kousek lze nakoupit aktuálně na našich stránkách v oblíbené rubrice zavesna svitidla! Vyberte si ještě podobné produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu. To ovšem není všechno, u nás nabízíme více. Podívejte se také na další prověřené zboží značky Trio Leuchten. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Designová závěsná lampa z oceli včetně LED třístupňového stmívatelného - Tijn od našeho známého výrobce Trio Leuchten jednoduše seženete tady teď opravdu výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 13 505 Kč.