Designová závěsná lampa měděná s černou 40 cm – Mariska

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102592 Mariska je obzvlášť krásná designová závěsná lampa. Nejen tvar, ale zejména měděný... více informací »
Designová závěsná lampa měděná s černou 40 cm - Mariska
Značka: QAZQA
2 825 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102592 Mariska je obzvlášť krásná designová závěsná lampa. Nejen tvar, ale zejména měděný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102592
Mariska je obzvlášť krásná designová závěsná lampa. Nejen tvar, ale zejména měděný válec kolem rámu ho činí tak jedinečným. Mariska je vyrobena z kovu a je černá s měděnou barvou. Má průměr 40 cm a výšku 175 cm. Montážní deska má průměr 13 cm a výšku 3 cm. Stínidlo má průměr 40 cm a výšku 56 cm. Mariska je vybavena světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W), který si musíte objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Krásná designová závěsná lampa nad kuchyňský ostrov nebo v hale! Tato Mariska také krade show v kanceláři. Neodolatelný produkt Designová závěsná lampa měděná s lze zakoupit již dnes tady na stránkách zařazený v sekci zavesna svitidla. Vyberte si oblíbené produkty z této populární rubriky za skvělou cenu! Významný dodavatel QAZQA představuje prvotřídní produkty Nové kousky každý den. To není všechno, nebojte, v nabídce toho máme víc. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Vysoce kvalitní výrobek Designová závěsná lampa měděná s černou 40 cm - Mariska od přední značky QAZQA můžete nakoupit v naší online nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny již od 2 825 Kč.