Designová závěsná lampa měděná s černou 30 cm – Mariska

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102590 Mariska je obzvlášť krásná designová závěsná lampa. Nejen tvar, ale zejména měděný... více informací »
Designová závěsná lampa měděná s černou 30 cm - Mariska
Značka: QAZQA
1 875 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102590 Mariska je obzvlášť krásná designová závěsná lampa. Nejen tvar, ale zejména měděný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102590
Mariska je obzvlášť krásná designová závěsná lampa. Nejen tvar, ale zejména měděný válec kolem rámu ho činí tak jedinečným. Mariska je vyrobena z kovu a je černá s mědí. Má průměr 30 cm a výšku 168 cm. Montážní deska má průměr 13 cm a výšku 3 cm. Stínidlo má průměr 30 cm a výšku 34 cm. Mariska je vybavena světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W), který si musíte objednat zvlášť. Chcete večer extra zábavu? Pak můžete tuto závěsnou lampu ztlumit pomocí externího stmívače! Mariska krásně visí nad jídelním stolem nebo nad kuchyňským ostrovem. Vydejte se do luxusu s touto robustní závěsnou lampou! Nový výrobek Designová závěsná lampa měděná s černou 30 cm – Mariska máte možnost sehnat bez obtíží tady u nás zařazený v sekci zavesna svitidla! Nyní můžete koupit parádní kousky ve zmiňované kategorii za výborné peníze. Věhlasná značka QAZQA má ve stále nabídkce velmi kvalitní sortiment. Vždyť to vidíte sami.

Zlevněný výrobek Designová závěsná lampa měděná s černou 30 cm - Mariska od spolehlivého výrobce QAZQA můžete dostat právě teď v nabídce za outletovou cenu. Nyní pořídíte za 1 875 Kč.