Designová závěsná lampa černá – Wire Whisk

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99064 Seznamte se s naší drátěnou metlou. Speciální lampa, krásně zakončená nadčasovým... více informací »
Designová závěsná lampa černá - Wire Whisk
Značka: QAZQA
1 709 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99064 Seznamte se s naší drátěnou metlou. Speciální lampa, krásně zakončená nadčasovým...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99064
Seznamte se s naší drátěnou metlou. Speciální lampa, krásně zakončená nadčasovým černým odstínem. Díky otevřenému stínu je zdroj světla v svítidle jasně viditelný. Proto si vyberte nápadnou variantu (co si myslíte o světelném zdroji s kouřovým sklem?) S objímkou E27 (max. 60 W). Lampa je nastavitelná na výšku: minimálně 65,5 cm a maximálně 160 cm vysoká. Velmi užitečné pro určení výšky nad jídelním stolem! Wire Whisk může také skvěle sloužit jako poutač v kanceláři nebo v hale. Stínidlo má průměr 25 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Tato lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; zvolte si s naší Wire Whisk extra atmosféru! Výjimečný a žádaný produkt můžete nakoupit právě teď tady na našem webu zařazený v kategorii zavesna svitidla. Nyní pořídíte skvělé produkty z této známé sekce za super ceny. Populární značka QAZQA svým zákazníkům dodává kvalitní sortiment. za extra cenu. To však není vše, u nás vám nabízíme více! Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Diskontní produkt Designová závěsná lampa černá - Wire Whisk od výrobce se skvělou pověstí QAZQA jde nakoupit tady za báječnou cenu! Výhodně za 1 709 Kč.