Designová závěsná lampa černá – Wire Ario

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99056 Seznamte se s naším Wire Ario. Tuto závěsnou lampu absolutně milujeme! Pěkně zakončené... více informací »
Designová závěsná lampa černá - Wire Ario
Značka: QAZQA
1 339 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 99056 Seznamte se s naším Wire Ario. Tuto závěsnou lampu absolutně milujeme! Pěkně zakončené...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 99056
Seznamte se s naším Wire Ario. Tuto závěsnou lampu absolutně milujeme! Pěkně zakončené elegantní černou otevřenou kapucí. Díky tomu je světelný zdroj v svítidle pěkně viditelný. Proto si jako zdroj světla vyberte poutač (co si myslíte o zlaté variantě?) S objímkou E27 (max. 60 W). Lampa je nastavitelná na výšku: minimálně 69 cm a maximálně 160 cm vysoká. To je užitečné pro určení výšky nad jídelním stolem! Wire Ario může také skvěle sloužit jako poutač v kanceláři nebo v hale. Stínidlo má průměr 30 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Tato lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; vyberte si s naším Wire Ario extra atmosféru!Tento levný produkt Designová závěsná lampa černá – Wire Ario naleznete zrovna na webu v populární kategorii zavesna svitidla. Nyní si můžete pořídit parádní produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny! Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA svým zákazníkům dodává prvotřídní sortiment. Přesvědčte se. Máme toho více, podívejte se také na další skvělé zboží od výrobce QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento oblíbený produkt Designová závěsná lampa černá - Wire Ario od oblíbené značky QAZQA máte možnost pořídit tady extra se slevou. Akční cena již od 1 339 Kč.