Designová závěsná lampa černá se zlatým kulatým 3-světlem – Gaze

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104847 Gaze je krásné závěsné svítidlo do obývacího pokoje, jídelny nebo loftu. Protože lampy... více informací »
Designová závěsná lampa černá se zlatým kulatým 3-světlem - Gaze
Značka: QAZQA
2 715 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104847 Gaze je krásné závěsné svítidlo do obývacího pokoje, jídelny nebo loftu. Protože lampy...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104847
Gaze je krásné závěsné svítidlo do obývacího pokoje, jídelny nebo loftu. Protože lampy nejsou všechny ve stejné výšce, získáte hravý efekt s velkou hloubkou v místnosti. Závěsné svítidlo má průměr 38 cm a je výškově nastavitelné, minimálně 62,7 cm a maximálně 151,8 cm. Montážní deska má průměr 28 cm a výšku 2,5 cm. Šňůra má délku 119,1 cm. Stínidla mají každý průměr 17,4 cm a výšku 20,6 cm. Závěsné svítidlo dokončete 3 světelnými zdroji, každý s objímkou E27 (max. 60 Watt). Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Závěsné svítidlo je stmívatelné externím stmívačem, který není součástí dodávky. S tím můžete v místnosti vytvořit ještě více atmosféry. Doplňte svůj interiér závěsnou lampou Gaze. Diskontní kus lze koupit právě nyní tu na našem webu v populární sekci zavesna svitidla! Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky ze zmíněné kategorie za výhodné peníze.

Tento velmi oblíbený výrobek Designová závěsná lampa černá se zlatým kulatým 3-světlem - Gaze od top výrobce QAZQA je k dostání zde za outletovou cenu. Cenově vychází na 2 715 Kč.