Designová závěsná lampa černá se zlatým 3-světlem – Mayelle

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104820 Vyberte si stylovou závěsnou lampu s tímto Mayelle. Tato závěsná lampa je vyrobena z oceli... více informací »
Designová závěsná lampa černá se zlatým 3-světlem - Mayelle
Značka: QAZQA
3 839 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104820 Vyberte si stylovou závěsnou lampu s tímto Mayelle. Tato závěsná lampa je vyrobena z oceli...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104820
Vyberte si stylovou závěsnou lampu s tímto Mayelle. Tato závěsná lampa je vyrobena z oceli a má černou a zlatou povrchovou úpravu. Má hloubku 24 cm, délku 120 cm a je výškově nastavitelný s minimální výškou 78 cm a maximální výškou 164 cm. Montážní deska je 3 cm vysoká, 120 cm dlouhá a 9 cm široká. Tři potřebné světelné zdroje E27 zatím nejsou součástí dodávky, ale lze je snadno objednat v našem internetovém obchodě. Udělejte si to doma extra útulné pomocí externího stmívače, protože tato lampa je stmívatelná. Získejte opravdový poutač do svého domova s tímto Mayelle!

Unikátní výrobek Designová závěsná lampa černá se zlatým 3-světlem - Mayelle od dodavatele zboží QAZQA snadno můžete sehnat právě zde za báječnou cenu. Nyní můžete mít za 3 839 Kč.