Designová závěsná lampa černá se zlatou s kouřovým sklem 3-světlo – Zuzanna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104562 Hledáte krásné závěsné svítidlo do obývacího pokoje, jídelny nebo předsíně? Pak je... více informací »
Designová závěsná lampa černá se zlatou s kouřovým sklem 3-světlo - Zuzanna
Značka: QAZQA
3 985 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104562 Hledáte krásné závěsné svítidlo do obývacího pokoje, jídelny nebo předsíně? Pak je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104562
Hledáte krásné závěsné svítidlo do obývacího pokoje, jídelny nebo předsíně? Pak je Zuzanna to, co hledáte. Jeho tři světelné body zajistí, že můžete ve svém interiéru vytvořit hloubku jejich zavěšením v různých výškách. Zuzanna je vyrobena ze skla s ocelí a povrchově upravena v černé barvě se zlatem. Sklo využívá kouřový efekt, který v místnosti vytváří teplý a útulný světelný efekt. Závěsná lampa má celkový průměr 60 cm a je výškově nastavitelná; minimálně 68,5 cm a maximálně 150 cm. Montážní deska má průměr 35 cm a výšku 2,5 cm. Šňůra má délku 111,5 cm. Skleněná stínidla mají každé průměr 25 cm a výšku 25,5 cm. Doplníte Zuzannu 3 světelnými zdroji, z nichž každý má objímku E27 (max. 40 Watt). Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Pro vytvoření větší atmosféry můžete lampu připojit ke stmívači, který není součástí balení. Závěsné svítidlo Zuzanna zajistí, že váš interiér dostane atmosféru, kterou potřebuje!

Povedený produkt Designová závěsná lampa černá se zlatou s kouřovým sklem 3-světlo - Zuzanna od dodavatele zboží QAZQA můžete pořídit aktuálně na našich stránkách opravdu výhodně. Aktuálně za 3 985 Kč.