Designová závěsná lampa černá s kouřovým sklem 8 světel – Uvas

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102340 Stylový vítěz, tento Uvas! Poutač, který oživí každou místnost v domě. Tímto způsobem může ukrást show... více informací »
Designová závěsná lampa černá s kouřovým sklem 8 světel - Uvas
Značka: QAZQA
6 439 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102340 Stylový vítěz, tento Uvas! Poutač, který oživí každou místnost v domě. Tímto způsobem může ukrást show...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102340
Stylový vítěz, tento Uvas! Poutač, který oživí každou místnost v domě. Tímto způsobem může ukrást show v obývacím pokoji, ve vaší ložnici, ale také v hale. Kombinace černé šňůry a světelných bodů kouřového skla mu dodává super Art Deco vzhled. Závěsná lampa je výškově nastavitelná: minimálně 50 cm a maximálně 135 cm. Tímto způsobem si sami určíte výšku své lampy. Šířka je 35 cm a délka 80 cm. Montážní deska má délku 24 cm a výšku 2,5 cm. Toto Uvas doplníte 8 světelnými zdroji G9 (max. 28 Watt), stále je musíte objednat zvlášť. Můžete jej také ztlumit pomocí externího stmívače; Tímto způsobem je doma díky Uvas mimořádně atraktivní! Dokonalý investiční kus, doplňte svůj Art Deco a designový interiér! Tento zlevněný kus Designová závěsná lampa černá s kouřovým sklem 8 máte možnost získat v pohodě tu na našich stránkách v populární kategorii zavesna svitidla. Získejte vyjímečné produkty z této známé rubriky za internetové ceny! Věhlasný výrobce QAZQA vás obohatí o velmi kvalitní sortiment. Nové kousky každý den! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další prověřené zboží značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento designový kus Designová závěsná lampa černá s kouřovým sklem 8 světel - Uvas s pečetí kvality od značky QAZQA je k dispozici online za výborné peníze! Ceny od 6 439 Kč.