Designová závěsná lampa černá – Baya

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102990 Jedinečný poutač ve vaší domácnosti díky otevřenému designu a robustnímu designu! Tento Baya krade show v... více informací »
Designová závěsná lampa černá - Baya
Značka: QAZQA
1 239 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102990 Jedinečný poutač ve vaší domácnosti díky otevřenému designu a robustnímu designu! Tento Baya krade show v...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102990
Jedinečný poutač ve vaší domácnosti díky otevřenému designu a robustnímu designu! Tento Baya krade show v obývacím pokoji, v ložnici nebo jako základní lampu v hale. Je krásně dokončen v černé barvě s otevřeným designem, který poskytuje hravý světelný efekt v celém domě. Má výšku 120 cm a průměr 31,5 cm. Montážní deska má průměr 10 cm. Délka kabelu je 68,5 cm. Doplňte svůj Baya o nápadný světelný zdroj, který se vejde do světelného zdroje E27 (max. 60 W). Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky, takže si vyberte pěknou variantu sami! Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Poskytněte doma s Bayou super příjemné náladové světlo.
Tento skvělý kus máte možnost koupit taky na našich stránkách zařazený v kategorii zavesna svitidla! Máme pro vás jiné výrobky z této sekce za internetové ceny! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce totiž najdete další prověřené zboží od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Designová závěsná lampa černá - Baya od značky s dobrým jménem QAZQA pohodlně získáte zde za nejnižší cenu. Právě lze objednat jen za 1 239 Kč.