Designová závěsná lampa černá 40 cm – Wire Dos

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104743 Designové závěsné svítidlo Wire Dos by nemělo chybět ve vašem interiéru. Tato lampa se... více informací »
Designová závěsná lampa černá 40 cm - Wire Dos
Značka: QAZQA
2 585 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104743 Designové závěsné svítidlo Wire Dos by nemělo chybět ve vašem interiéru. Tato lampa se...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104743
Designové závěsné svítidlo Wire Dos by nemělo chybět ve vašem interiéru. Tato lampa se skvěle hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo ložnice. Její elegantní design a černá barva z ní dělají nadčasovou závěsnou lampu. Jeho svislé pruhy poskytují krásný světelný efekt v místnosti. Závěsné svítidlo je vyrobeno z oceli a má černou povrchovou úpravu. Závěsná lampa má průměr 40 cm a je výškově nastavitelná: minimálně 79,5 cm a maximálně 149,5 cm. Šňůra má délku 100 cm. Montážní deska má průměr 10 cm a výšku 2,5 cm. Ocelové stínidlo má průměr 40 cm a výšku 47 cm. Wire Dos doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 Watt). Tak si je nezapomeňte objednat samostatně! Vyberte si zdroj světla, který také hezky vypadá, protože je na svítidle jasně vidět. Pro vytvoření ještě větší atmosféry můžete lampu připojit ke stmívači, který není součástí balení. Wire Dos poskytuje moderní šmrnc ve vašem interiéru, který hledáte!

Často hledaný kousek Designová závěsná lampa černá 40 cm - Wire Dos od populární značky QAZQA jednoduše seženete zde teď v akci. Zrovna teď v akci za 2 585 Kč.