Designová závěsná lampa černá 4-světlo – Spira

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103273 Krásná designová lampa u vás doma? To je naše závěsná lampa Spira! Stínidla mají tvar spirály, díky... více informací »
Designová závěsná lampa černá 4-světlo - Spira
Značka: QAZQA
1 405 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103273 Krásná designová lampa u vás doma? To je naše závěsná lampa Spira! Stínidla mají tvar spirály, díky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103273
Krásná designová lampa u vás doma? To je naše závěsná lampa Spira! Stínidla mají tvar spirály, díky čemuž je závěsná lampa ve vašem interiéru skutečným poutačem! Je výškově nastavitelný: minimálně 69 cm a maximálně 120 cm. Super užitečné k určení výšky, například v hale nebo nad jídelním stolem! Délka lampy je stejně jako montážní deska 120 cm. Otevřený design digestoří zajišťuje, že zdroje světla jsou dobře viditelné. Kupte si tedy 4 nápadné světelné zdroje E27 o výkonu max. 40 W! Poznámka: světelné zdroje nejsou součástí lampy. Můžete jej ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Připevněte tuto Spiru do obývacího pokoje, nad jídelní stůl nebo do haly! Ať už dáváte přednost: s touto závěsnou lampou Spira vytvoříte útulnou atmosféru.
Velmi oblíbený kus Designová závěsná lampa černá 4-světlo – Spira získáte taky tu na webu umístěný v rubrice zavesna svitidla! Získejte parádní výrobky z naší kategorie za výhodnou cenu. V očích zákazníků populární výrobce QAZQA má velmi kvalitní výrobky. Přichystali jsme toho pro vás více, mrkněte na další skvělé kousky značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Designová závěsná lampa černá 4-světlo - Spira od skvělé značky QAZQA snadno můžete sehnat u nás právě skutečně výhodně. Právě lze objednat jen za 1 405 Kč.