Designová stropní lampa zlatá s černou – Dobrado

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102540 Pokud hledáte skutečný poutač pro váš domov, Dobra je pro vás perfektní stropní lampa!... více informací »
Designová stropní lampa zlatá s černou - Dobrado
Značka: QAZQA
2 379 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102540 Pokud hledáte skutečný poutač pro váš domov, Dobra je pro vás perfektní stropní lampa!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102540
Pokud hledáte skutečný poutač pro váš domov, Dobra je pro vás perfektní stropní lampa! Tato designová lampa je vyrobena z kovu, trubice na vnitřní straně je zlatá a rám kolem ní je černý. Dobrado má průměr 40 cm a výšku 23,5 cm. Montážní deska má průměr 13 cm. Stínidlo má průměr 40 cm a výšku 16 cm. Dobrado doplníte světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W). Stále je musíte objednat zvlášť. Chcete-li vytvořit další atmosféru, můžete lampu připojit k stmívači, který není součástí dodávky. Věděli jste, že stropní svítidla jsou ideální pro použití jako základní osvětlení? Podobně Dobrado. Přidejte si toto stropní svítidlo do svého obývacího pokoje, ložnice nebo kanceláře. To vám dává pěkný kousek designu doma!

Vysoce kvalitní produkt Designová stropní lampa zlatá s černou - Dobrado od výrobce QAZQA pohodlně získáte zrovna dnes extra výhodně! Levně za 2 379 Kč.