Designová stolní lampa zlatá vč. LED a stmívače – Belinda

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103759 Designová stolní lampa Belinda je skutečným poutačem pro váš domov! Jeho jedinečný tvar rychle... více informací »
Designová stolní lampa zlatá vč. LED a stmívače - Belinda
Značka: Paul Neuhaus
4 889 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103759 Designová stolní lampa Belinda je skutečným poutačem pro váš domov! Jeho jedinečný tvar rychle...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103759
Designová stolní lampa Belinda je skutečným poutačem pro váš domov! Jeho jedinečný tvar rychle přitahuje pozornost. I když světlo nesvítí, je tato Belinda krásným doplňkem. Stolní lampa je vyrobena z hliníku s ocelí a je zakončena zlatem. Totálně tentokrát! Má výšku 34 cm, šířku 17 cm a délku 34 cm. Belinda má nevyměnitelné LED osvětlení. Má světelný výkon 2400 lumenů a 3000 Kelvinů, což z něj činí skutečnou sílu! Naštěstí je lampa stmívatelná, takže si intenzitu světla snadno určíte sami. Belinda vydrží v průměru 25 000 hodin hoření. Stolní lampa je dodávána s kabelem (150 cm) a zástrčkou. Tento krásný poutač by neměl chybět v designovém interiéru. Tak už neváhejte! Tento velmi žádaný výrobek Designová stolní lampa zlatá vč. LED a stmívače – Belinda je dostupný pohodlně tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice stolni lampy! Máme pro vás parádní produkty z naší kategorie za zcela nejnižší cenu! Přední výrobce vám poskytuje vynikající produkty. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Tento unikátní kus Designová stolní lampa zlatá vč. LED a stmívače - Belinda můžete pořídit na našich stránkách za akční cenu. Ceny od 4295.00 korun 4 889 Kč.