Designová stolní lampa zlatá stmívatelná včetně LED – Regina

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98337 Regina je krásný designový kousek do vašeho interiéru. Tato stolní lampa se pěkně... více informací »
Designová stolní lampa zlatá stmívatelná včetně LED - Regina
Značka: Trio Leuchten
1 059 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98337 Regina je krásný designový kousek do vašeho interiéru. Tato stolní lampa se pěkně...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 98337
Regina je krásný designový kousek do vašeho interiéru. Tato stolní lampa se pěkně hodí na váš stůl nebo do ložnice. Má výšku 24 cm. Základna má průměr 11 cm. Výrobek je dodáván s kabelem a zástrčkou, jejichž délka je 140 cm. Matné sklo v kombinaci s ocelí je velmi elegantní. Tuto lampu můžete ztlumit pomocí vestavěného dotykového stmívače na základně. Můžete jej nastavit ve třech polohách: 100% světla, 60% světla a 30% světla. Určete tedy svoji vlastní atmosféru v domě! Má světelný výkon 2,5 W, 200 lumenů a 3000 Kelvinů (teplé bílé světlo). Integrovaná LED (nevyměnitelná) s 20 000 hodin hoření je velmi energeticky efektivní. Doplňte svůj interiér touto stolní lampou.

Tento velmi oblíbený výrobek Designová stolní lampa zlatá stmívatelná včetně LED - Regina od značky s dlouholetou tradicí Trio Leuchten máte možnost najít právě za výhodnou cenu. Akční cena 1 059 Kč.