Designová stolní lampa z oceli včetně LED a dotykového stmívače – Paulina

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98153 Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní stolní lampa, která se vejde do stylového a elegantního... více informací »
Designová stolní lampa z oceli včetně LED a dotykového stmívače - Paulina
Značka: Paul Neuhaus
2 595 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 98153 Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní stolní lampa, která se vejde do stylového a elegantního...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 98153
Do této Pauliny jsme zamilovaní! Super elegantní stolní lampa, která se vejde do stylového a elegantního interiéru. Lampa má celkovou výšku 47 cm. Položka je dodávána s kabelem a zástrčkou o délce 160 cm. Základna lampy má průměr 13 cm. Lampa, která vydrží až 20 000 hodin hoření po dlouhou dobu. Tato Paulina má dva světelné body s integrovanou LED. S 580 lumeny a 3000 Kelviny poskytuje jasné bílé světlo v celém vašem interiéru. Praktické například pro použití jako lampa na čtení. Můžete jej ztlumit dotykovým stmívačem na zařízení. Má tři režimy: od funkčního pracovního světla k náladovému osvětlení během chvilky! Užijte si tedy Paulinu v každé situaci. Buďte stylová s touto stolní lampou ve vaší kanceláři nebo obývacím pokoji! Tento velmi žádaný výrobek lze sehnat zrovna tady na webu zařazený v kategorii stolni lampy! Mrkněte na ještě ostatní produkty ve zmíněné rubrice za báječnou cenu! U nás nabízíme více, máme v nabídce další skvělé zboží od značky Paul Neuhaus. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě výrobek Designová stolní lampa z oceli včetně LED a dotykového stmívače - Paulina od značky s tradicí a dobrou pověstí Paul Neuhaus jde pořídit momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně! Aktuálně za 2 595 Kč.