Designová stolní lampa růžová žula – Baranda

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103526 Jednoduché, ale super stylové; to je tato stolní lampa Baranda! Růžová žula okamžitě... více informací »
Designová stolní lampa růžová žula - Baranda
Značka: QAZQA
619 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103526 Jednoduché, ale super stylové; to je tato stolní lampa Baranda! Růžová žula okamžitě...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103526
Jednoduché, ale super stylové; to je tato stolní lampa Baranda! Růžová žula okamžitě činí tuto lampu velmi atraktivní. Pěkné na této lampě je, že si světelný zdroj přijde na své a můžete si ho užívat. Vyberte světelný zdroj E27 s maximálním výkonem 40 W, abyste lampu rozjasnili (světelný zdroj není součástí dodávky). Lampa má výšku 10 cm a průměr 8 cm a je dodávána s kabelem (200 cm) se zástrčkou. Tato lampa je vhodná jako funkční osvětlení nebo náladové osvětlení a ještě více navodí atmosféru vašeho pracoviště, televizního nábytku nebo nočního stolku. Je to botanický, moderní, designový nebo industriální styl? Tato stolní lampa se ve skutečnosti hodí kamkoli doma. Vneste do svého domova atmosféru se stolní lampou Baranda!

Velmi žádaný produkt Designová stolní lampa růžová žula - Baranda od značky s dlouholetou historií QAZQA snadno najdete již dnes opravdu výhodně! Právě nyní za 619 Kč.