Designová stolní lampa ocelová stmívatelná včetně LED – Majestic

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98331 Majestic je krásný designový kousek do vašeho interiéru. Tato stolní lampa se... více informací »
Designová stolní lampa ocelová stmívatelná včetně LED - Majestic
Značka: Trio Leuchten
895 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 98331 Majestic je krásný designový kousek do vašeho interiéru. Tato stolní lampa se...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 98331
Majestic je krásný designový kousek do vašeho interiéru. Tato stolní lampa se pěkně hodí na váš stůl nebo do ložnice. Má výšku 13,5 cm. Základna má průměr 10 cm. Výrobek je dodáván s kabelem a zástrčkou, jejichž délka je 150 cm. Matné sklo v kombinaci s ocelí je velmi elegantní. Tuto lampu můžete ztlumit pomocí vestavěného dotykového stmívače na základně. Můžete jej nastavit ve třech polohách: 100% světla, 60% světla a 30% světla. Určete tedy svoji vlastní atmosféru v domě! Má světelný výkon 250 lumenů a 3000 Kelvinů (teplé bílé světlo). Integrovaná LED (nevyměnitelná) s 20 000 hodin hoření je velmi energeticky efektivní. Doplňte svůj interiér touto stolní lampou.

Vynikající produkt Designová stolní lampa ocelová stmívatelná včetně LED - Majestic od oblíbené značky Trio Leuchten máte možnost koupit momentálně v naši nabídce trvale výhodně! Stojí teď u nás 895 Kč.