Designová stolní lampa mosaz – Johanna

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103619 Jaká veselá stolní lampa Johanna je! Svým tvarem připomíná strom, ale ve stylové bundě.... více informací »
Designová stolní lampa mosaz - Johanna
Značka: QAZQA
1 275 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103619 Jaká veselá stolní lampa Johanna je! Svým tvarem připomíná strom, ale ve stylové bundě....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103619
Jaká veselá stolní lampa Johanna je! Svým tvarem připomíná strom, ale ve stylové bundě. Lampa je vyrobena z oceli a dokončena v mosazi. Tyče, které visí nad světelným zdrojem v kouli, vytvářejí v místnosti útulný světelný efekt. Johanna má průměr 20 cm a výšku 40 cm. Základna má průměr 15 cm a výšku 2,5 cm. Ocelové stínítko má průměr 20 cm a výšku 15 cm. Šňůra dodávaná s lampou má délku 200 cm. Světelný zdroj, kde dokončujete lampu, má svítidlo E27 (max. 40 W). Nezapomeňte si je tedy objednat samostatně. Přejděte na světelný zdroj, který také vypadá hezky, protože je jasně viditelný v zařízení. Stolní lampu můžete ztlumit, když ji připojíte ke stmívači (není součástí dodávky). Johanna je perfektní stolní lampa pro příborník, noční stolek nebo do školky. Udělejte svůj interiér stylovým s Johannou!Kvalitní a oblíbený produkt Designová stolní lampa mosaz – můžete koupit aktuálně tady u nás zařazený v rubrice stolni lampy! Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této populární rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další skvělé zboží značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a akční výrobek Designová stolní lampa mosaz - Johanna od našeho předního výrobce QAZQA pohodlně dostanete teď za parádní cenu. K sehnání zrovna v akci za 1 275 Kč.