Designová stolní lampa černé velurové odstín černé se zlatem – Rich

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103286 Nadčasový topper, kompletně černý! Podívejte se na naše bohaté! Černý odstín je... více informací »
Designová stolní lampa černé velurové odstín černé se zlatem - Rich
Značka: QAZQA
975 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103286 Nadčasový topper, kompletně černý! Podívejte se na naše bohaté! Černý odstín je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103286
Nadčasový topper, kompletně černý! Podívejte se na naše bohaté! Černý odstín je zakončen zlatým interiérem, který poskytuje útulné rozptýlené světlo v domě. Lampa má průměr 23,5 cm a výšku 48,5 cm. Stínidlo má průměr 19,5 cm a výšku 36 cm. Tento výrobek je dodáván s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Bohatý je doplněn světelným zdrojem E27 (max. 40 W). Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky, musíte si jej objednat zvlášť z našeho internetového obchodu. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Skutečný poutač ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Rich si také přijde na své ve studovně nebo kanceláři! Tento výjimečný produkt Designová stolní lampa černé velurové odstín černé se zlatem – Rich lze koupit teď na našich stránkách v kategorii stolni lampy. Nyní můžete najít skvělé zboží ve zmíněné sekci za nejlepší ceny. Tato značka QAZQA vám může poskytnout špičkové výrobky Udělejte radost sami sobě. To ale ovšem není vše, náš sortiment je ale široký! Mrkněte na více kvalitních produktů značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný produkt Designová stolní lampa černé velurové odstín černé se zlatem - Rich od výrobce QAZQA jednoduše seženete momentálně na webu ve výhodné akci. Nyní za akční cenu 975 Kč.