Designová stolní lampa černé lněné odstín černé – Rich

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103291 Nadčasová vítězka, tato černá stolní lampa s lněným černým odstínem. Podívejte se na naše bohaté!... více informací »
Designová stolní lampa černé lněné odstín černé - Rich
Značka: QAZQA
959 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103291 Nadčasová vítězka, tato černá stolní lampa s lněným černým odstínem. Podívejte se na naše bohaté!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103291
Nadčasová vítězka, tato černá stolní lampa s lněným černým odstínem. Podívejte se na naše bohaté! Lněné stínítko poskytuje v domě velmi útulné a rozptýlené světlo. Lampa má průměr 23,5 cm a výšku 48,5 cm. Stínidlo má průměr 19,5 cm a výšku 36 cm. Tento výrobek je dodáván s kabelem (200 cm) a zástrčkou. Bohatý je doplněn světelným zdrojem E27 (max. 40 W). Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky, musíte si jej objednat zvlášť z našeho internetového obchodu. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Skutečný poutač ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Rich si také přijde na své ve studovně nebo kanceláři!

Tento diskontní produkt Designová stolní lampa černé lněné odstín černé - Rich od výrobce se zárukou kvality QAZQA jednoduše můžete najít tady a teď právě za příznivou cenu. Akční ceny od 959 Kč.