Designová stolní lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem – Tina

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103791 Stolní lampa Tina s elegantním designem je lampa skutečného designu! Ideální pro... více informací »
Designová stolní lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem - Tina
Značka: Paul Neuhaus
1 749 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103791 Stolní lampa Tina s elegantním designem je lampa skutečného designu! Ideální pro...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103791
Stolní lampa Tina s elegantním designem je lampa skutečného designu! Ideální pro studium nebo kancelář. Designová stolní lampa je vyrobena z plastu a je černá. Tina má výšku 61,5 cm, délku 61,5 cm a šířku 12 cm. Stolní lampa má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 680 lumenů a 2 700 – 5 700 Kelvinů. Vysoký jas z něj dělá skutečnou elektrárnu! Pokud se vám zdá světlo příliš jasné, lampa je také stmívatelná pomocí dotykového stmívače. Super šikovný! Tina je dodávána včetně kabelu (120 cm) a zástrčky. Čtení novin nebo práce (doma) je se stolní lampou Tina ještě snazší! Vysoce doporučeno.Unikátní a žádaný produkt máte možnost dostat snadno tady u nás v populární kategorii stolni lampy. Nyní si můžete koupit ještě ostatní kousky z této populární kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, máme toho více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od výrobce Paul Neuhaus. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný produkt Designová stolní lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem - Tina od oblíbené značky se zárukou kvality Paul Neuhaus pohodlně nakoupíte již dnes levně! Výhodně za 1 749 Kč.