Designová stolní lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem – Palka

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102617 Máte rádi elegantní design? Pak jděte na tuto šikovnou nastavitelnou stolní lampu Palka!... více informací »
Designová stolní lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem - Palka
Značka: QAZQA
1 085 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102617 Máte rádi elegantní design? Pak jděte na tuto šikovnou nastavitelnou stolní lampu Palka!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102617
Máte rádi elegantní design? Pak jděte na tuto šikovnou nastavitelnou stolní lampu Palka! Stolní lampa má výšku 58 cm a průměr 16 cm. Nastavitelné rameno má délku 25 cm, což je velmi užitečné pro funkční a cílené osvětlení. Integrovaná (nevyměnitelná) LED má celkem 600 lumenů a díky třístupňovému stmívatelnému dotykovému stmívači je snadné ovládání ve třech světelných režimech (100%, 60% a 30%). Světelný zdroj má 2700 Kelvinů, a proto poskytuje teplé bílé světlo. S 20 000 hodin hoření je tato lampa energeticky efektivní a udržitelnou volbou! Tato stolní lampa je dodávána s kabelem o průměru 160 cm se zástrčkou. Se stolní lampou Palka si vyberete super šikovnou a odolnou stolní lampu!
Tento kvalitní produkt pořídíte právě teď tu v oblíbené kategorii stolni lampy! Nyní koupíte ještě podobné produkty z této známé kategorie za super peníze! Populární dodavatel QAZQA může nabídnout skvělý sortiment Nakupujte, dokud je zboží sladem! Náš sortiment je ale široký, podívejte se taky na další vybrané produkty od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Designová stolní lampa černá včetně LED s dotykovým stmívačem - Palka od našeho předního výrobce QAZQA jde pořídit momentálně za příznivou cenu! Výhodně za super cenu 1 085 Kč.