Designová stolní lampa černá s kouřovým sklem 3-light – Explode

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104546 Hledáte poutač do vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice? Pak už nehledejte!... více informací »
Designová stolní lampa černá s kouřovým sklem 3-light - Explode
Značka: QAZQA
3 045 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104546 Hledáte poutač do vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice? Pak už nehledejte!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104546
Hledáte poutač do vašeho obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice? Pak už nehledejte! Explode je stolní lampa s výrazným designem. Jak název napovídá, vypadá to, že lampa exploduje. Koule z kouřového skla poskytují atmosférický světelný efekt, když je lampa zapnutá. Stolní lampa je vyrobena ze skla s ocelí a má černou povrchovou úpravu. Má průměr 40 cm a výšku 65 cm. Základna má průměr 18 cm a výšku 2,5 cm. Šňůra stolní lampy má délku 200 cm. Doplníte Explode se 3 světelnými zdroji, z nichž každý má objímku G9 (max. 28 Watt). Ujistěte se, že je objednáváte samostatně. Pro vytvoření větší atmosféry můžete lampu připojit ke stmívači pro ztlumení světla, který není součástí balení. Dodejte svému interiéru opravdový poutač se stolní lampou Explode! Nejprodávanější produkt Designová stolní lampa černá s kouřovým sklem je k dostání rovnou na našem webu v populární sekci stolni lampy. Nyní si můžete pořídit ještě další výrobky ve zmíněné sekci za parádní cenu. Oblíbená značka QAZQA má na skladě velmi kvalitní sortiment Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce! Máme toho více, máme v nabídce další skvělé kousky od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Designová stolní lampa černá s kouřovým sklem 3-light - Explode od známé značky QAZQA je k dostání u nás teď až neuvěřitelně levně. Aktuálně za super cenu 3 045 Kč.