Designová stolní lampa černá 3-světlo – Wimme

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102756 Praktické a perfektně se hodí do designového interiéru: naše stolní lampa Wimme!... více informací »
Designová stolní lampa černá 3-světlo - Wimme
Značka: QAZQA
1 219 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102756 Praktické a perfektně se hodí do designového interiéru: naše stolní lampa Wimme!...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102756
Praktické a perfektně se hodí do designového interiéru: naše stolní lampa Wimme! Povrchová úprava v nadčasové černé barvě a ocel. Cítí se jako doma na vašem pracovišti doma nebo v kanceláři! Také skutečný výrobce nálad v obývacím pokoji. Má výšku 41,5 cm a šířku 15,5 cm. Má dvě nastavitelná ramena: 1 rameno má délku 38 cm a druhé rameno 30 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 185 cm. Wimme se dodává bez světelných zdrojů; ujistěte se, že máte 3 pěkné světelné zdroje (max. 60 W) s objímkou E27. Wimme je ideální pro použití jako funkční lampa v kanceláři nebo jako náladová lampa v obývacím pokoji. Můžete jej ztlumit externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky). Doplňte svůj interiér touto designovou lampou a dodejte obývacímu pokoji extra atmosféru.

Unikátní výrobek Designová stolní lampa černá 3-světlo - Wimme od spolehlivé značky QAZQA máte možnost najít tady teď právě za zcela nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 1 219 Kč.