Designová stolní lampa bronzová včetně LED s dotykovým stmívačem – Notia

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102526 Notia je velmi pěkná designová stolní lampa. Díky nastavitelnému ramenu se rozhodnete, kam... více informací »
Designová stolní lampa bronzová včetně LED s dotykovým stmívačem - Notia
Značka: QAZQA
2 225 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102526 Notia je velmi pěkná designová stolní lampa. Díky nastavitelnému ramenu se rozhodnete, kam...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102526
Notia je velmi pěkná designová stolní lampa. Díky nastavitelnému ramenu se rozhodnete, kam světlo svítí. Ideální například při čtení knihy nebo novin. Notia je vyrobena z oceli se sklem a je bronzová. Má výšku 50,7 cm a délku 52,7 cm. Noha má průměr 18 cm. Tato položka je dodávána s kabelem (160 cm) a zástrčkou. Notia má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 2 700 Kelvinů a 900 lumenů. Jeho vysoký jas z něj činí skutečnou velmoc! Naštěstí je stmívatelný dotykovým stmívačem nahoře. Intenzitu světla si tak určujete sami. Velmi šikovný! V průměru stolní lampa vydrží 20 000 hodin hoření. Perfektní nadčasová stolní lampa do obývacího pokoje nebo kanceláře. To je Notia!

Často hledaný produkt Designová stolní lampa bronzová včetně LED s dotykovým stmívačem - Notia od předního výrobce QAZQA můžete koupit u nás skutečně levně! V současnosti pořídíte za cenu 2 225 Kč.