Designová stolní lampa bílá včetně LED s dotykovým stmívačem – Tina

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103790 Stolní lampa Tina s elegantním designem je lampa skutečného designu! Ideální pro studium nebo... více informací »
Designová stolní lampa bílá včetně LED s dotykovým stmívačem - Tina
Značka: Paul Neuhaus
1 765 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103790 Stolní lampa Tina s elegantním designem je lampa skutečného designu! Ideální pro studium nebo...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103790
Stolní lampa Tina s elegantním designem je lampa skutečného designu! Ideální pro studium nebo kancelář. Designová stolní lampa je vyrobena z plastu a je bílá. Tina má výšku 61,5 cm, délku 61,5 cm a šířku 12 cm. Stolní lampa má nevyměnitelné LED osvětlení se světelným výkonem 680 lumenů a 2 700 – 5 700 Kelvinů. Vysoký jas z něj dělá skutečnou elektrárnu! Pokud se vám zdá světlo příliš jasné, lampa je také stmívatelná pomocí dotykového stmívače. Super šikovný! Tina je dodávána včetně kabelu (120 cm) a zástrčky. Čtení novin nebo práce (doma) je se stolní lampou Tina ještě snazší! Vysoce doporučeno.

Vynikající výrobek Designová stolní lampa bílá včetně LED s dotykovým stmívačem - Tina od naší známé značky Paul Neuhaus pohodlně získáte u nás levně. K sehnání zrovna v akci za 1 765 Kč.