Designová stolní lampa bílá s mosazí – Ella

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103455 Krásná designová lampa se speciálním designem: otevřené mosazné stínidlo a krásně... více informací »
Designová stolní lampa bílá s mosazí - Ella
Značka: QAZQA
1 425 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103455 Krásná designová lampa se speciálním designem: otevřené mosazné stínidlo a krásně...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103455
Krásná designová lampa se speciálním designem: otevřené mosazné stínidlo a krásně dokončená základna v žulovém designu. Tato stolní lampa má výšku 45 cm a průměr 35 cm. Základna má výšku 15 cm. Dodávaný kabel je dlouhý 200 cm. Tuto krásnou Ellu doplníte světelným zdrojem E27 o max. 40 W (poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky a je třeba jej objednat samostatně). Tip: poskytněte úderný světelný zdroj, který je v svítidle plně viditelný! Stolní lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Jedinečný doplněk do vašeho domova. Ať už je lampa umístěna v obývacím pokoji, v ložnici nebo v kanceláři: tato designová stolní lampa vždy udělá dojem! Oblíbený a akční produkt Designová stolní lampa bílá s mosazí – Ella naleznete právě teď na webu v oblíbené kategorii stolni lampy! Připravili jsme pro vás akční zboží z naší rubriky ve slevě! To ale není vše, máme toho více. Podívejte se taky na další kousky od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný výrobek Designová stolní lampa bílá s mosazí - Ella od dodavatele zboží QAZQA najdete online až neuvěřitelně levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 425 Kč.