Designová stojací lampa zlatá včetně LED a stmívače – Belinda

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105140 Krásný designový kousek do vašeho domova nemá chybu! Belinda je toho dobrým... více informací »
Designová stojací lampa zlatá včetně LED a stmívače - Belinda
Značka: Paul Neuhaus
8 228 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 105140 Krásný designový kousek do vašeho domova nemá chybu! Belinda je toho dobrým...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 105140
Krásný designový kousek do vašeho domova nemá chybu! Belinda je toho dobrým příkladem. Díky svému elegantnímu designu rychle ví, jak upoutat pozornost. Stojací lampa je vyrobena z hliníku s ocelí a je provedena ve zlaté barvě. Má výšku 140 cm, délku 26 cm a šířku 23 cm. Základna má průměr 23 cm a výšku 0,7 cm. Šňůra má délku 215 cm. Belinda má integrované LED osvětlení. Má světelný výkon 3100 lumenů a 3000 Kelvinů. V průměru LED vydrží 25 000 hodin svícení. Osvětlení je stmívatelné, lze jej ovládat vypínačem na šňůře. Jeho zkroucený tvar umožňuje LED proudit po místnosti. Dodejte svému interiéru atmosféru a styl s designovou stojací lampou Belinda.Tento velmi žádaný produkt Designová stojací lampa zlatá včetně LED a stmívače – Belinda je dostupný jednoduše tu ve známé sekci nezařazené! Vyberte si podobné produkty z naší kategorie za nejlepší ceny. Přední dodavatel dlouhodobě prodává velmi kvalitní produkty. A tady je důkaz.

Tento exkluzivní produkt Designová stojací lampa zlatá včetně LED a stmívače - Belinda od výrobce s dlouholetou historií Paul Neuhaus máte možnost sehnat u nás teď za super peníze! Akční ceny od 8 228 Kč.