Designová stojací lampa z oceli včetně LED s dotykovým stmívačem – Ruta

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102796 Moderní stojací lampa Ruta je skutečným poutačem ve vaší domácnosti. Se svým... více informací »
Designová stojací lampa z oceli včetně LED s dotykovým stmívačem - Ruta
Značka: Trio Leuchten
2 819 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102796 Moderní stojací lampa Ruta je skutečným poutačem ve vaší domácnosti. Se svým...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 102796
Moderní stojací lampa Ruta je skutečným poutačem ve vaší domácnosti. Se svým zvláštním tvarem rychle dokáže upoutat pozornost. Jedná se tedy o skutečnou designovou lampu. Lampa má integrovanou LED (nevyměnitelnou) 3000 Kelvinů a 950 lumenů. Vysoký lumenový výkon 950 z něj činí skutečnou elektrárnu a poskytuje funkční pracovní světlo. Perfektní ve studovně, v hale nebo v kanceláři. Jas můžete určit sami pomocí dotykového stmívače. Svítilna je dodávána s kabelem se zástrčkou (180 cm). Ruta má průměr 23 cm a výšku 145 cm. Základna lampy má velikost 20,5 cm x 20,5 cm. Protože světelný zdroj je vytvořen s designem, je to nejen krásná lampa, ale také poutač ve vašem interiéru.Exkluzivní produkt Designová stojací lampa z oceli včetně LED s dotykovým stmívačem – Ruta je k dispozici bez obtíží na našem webu v oblíbené sekci stojaci lampy! Prozkoumejte další produkty ze zmíněné rubriky ve slevě!

Hodně povedený kousek Designová stojací lampa z oceli včetně LED s dotykovým stmívačem - Ruta od skvělé a známé značky Trio Leuchten máte možnost dostat zrovna dnes v akci! Produkt nakoupíte teď u nás za 2 819 Kč.