Designová stojací lampa z oceli, 5 světel – šedesátá léta Marmo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98291 Tato stojací lampa je skutečným designovým kouskem ve vaší domácnosti! Dokonale se hodí do moderního... více informací »
Designová stojací lampa z oceli
Značka: QAZQA
4 105 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98291 Tato stojací lampa je skutečným designovým kouskem ve vaší domácnosti! Dokonale se hodí do moderního...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98291
Tato stojací lampa je skutečným designovým kouskem ve vaší domácnosti! Dokonale se hodí do moderního prostředí. Má celkovou výšku 215,5 cm a délku 124 cm: skutečný poutač! Lampa je zakončena mramorovou základnou (průměr 35 cm) a má krásnou ocelovou barvu. Je zakončeno 5 světelnými body. Pro každý světelný bod potřebujete pěkný světelný zdroj, který se vejde do objímky E14 (max. 40 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače. Výrobek je dodáván s kabelem a zástrčkou o maximální délce 260 cm. Dokončete svůj interiér touto designovou lampou a dejte svému obývacím pokojům něco navíc!

Vynikající produkt Designová stojací lampa z oceli, 5 světel - šedesátá léta Marmo od oblíbené značky QAZQA můžete najít právě zde za výhodné peníze. Akční ceny již od 4 105 Kč.