Designová stojací lampa mosazná včetně LED 5-světel – šedesátá léta Trento

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104445 Stojací lampu Sixties Trento můžete umístit do vašeho interiéru zcela podle vašeho vkusu.... více informací »
Designová stojací lampa mosazná včetně LED 5-světel - šedesátá léta Trento
Značka: QAZQA
3 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104445 Stojací lampu Sixties Trento můžete umístit do vašeho interiéru zcela podle vašeho vkusu....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104445
Stojací lampu Sixties Trento můžete umístit do vašeho interiéru zcela podle vašeho vkusu. Protože jsou různá ramena nastavitelná, vždy se rozhodujete, kam světlo svítí. Je vyrobena z oceli se sklem. Díky své mosazné barvě se skvěle hodí do moderního interiéru. Stojací lampa má výšku 181 cm, délku 111 cm a šířku 28 cm. Základna má průměr 28 cm a výšku 3,5 cm. Šňůra má délku 250 cm. Stojací lampa má 5 LED světelných bodů. Každý z nich má světelný výkon 2500 lumenů a 2700 Kelvinů. To z ní dělá skutečnou elektrárnu a lampa dává hodně teplého bílého světla. Stojací lampa je stmívatelná dotykovým stmívačem. Lampu snadno ztlumíte stisknutím tlačítka na noze. Tak budete mít doma vždy požadovanou atmosféru. Sixties Trento se perfektně hodí do obývacího pokoje, pracovny nebo jídelny. Atmosférická a přesto veselá lampa!
Vynikající produkt Designová stojací lampa mosazná včetně LED 5-světel – šedesátá jde koupit právě tady na našich stránkách ve známé rubrice stojaci lampy. Máme pro vás další produkty z naší sekce za mimořádně nízkou cenu.

Tento exkluzivní produkt Designová stojací lampa mosazná včetně LED 5-světel - šedesátá léta Trento od značky s dobrým jménem QAZQA snadno naleznete právě teď u nás levně. Nabídka od 3 079 Kč.