Designová stojací lampa hnědá vč. LED a stmívače – Belinda

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 102726 Tato stojací lampa Belinda je skutečným poutačem pro váš domov! Díky svým... více informací »
Designová stojací lampa hnědá vč. LED a stmívače - Belinda
Značka: Paul Neuhaus
9 175 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 102726 Tato stojací lampa Belinda je skutečným poutačem pro váš domov! Díky svým...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 102726
Tato stojací lampa Belinda je skutečným poutačem pro váš domov! Díky svým organickým tvarům rychle dokáže upoutat pozornost. Stojací lampa je vyrobena z plastu a oceli a má hnědou barvu. Má průměr 26 cm a výšku 140 cm. Belinda má nevyměnitelné LED osvětlení s výkonem 3000 Kelvinů a 3100 lumenů. Jeho vysoký jas z něj činí skutečnou velmoc! V průměru vydrží lampa 25 000 hodin hoření. Lampa je vybavena stmívačem, takže v místnosti vytvoříte zvláštní atmosféru. Belinda je dodávána s kabelem. Skvěle se hodí do pracovny nebo kanceláře. Tato krásná stojací lampa by neměla chybět ve vašem designovém interiéru.

Tento designový produkt Designová stojací lampa hnědá vč. LED a stmívače - Belinda od odblíbeného výrobce Paul Neuhaus je k sehnání momentálně na našich stránkách za super cenu! Ceny od 9 175 Kč.