Designová stojací lampa černý sametový odstín taupe se zlatem – Rich

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103282 Jděte do designu doma s naší stojací lampou Rich. Dokončeno v nadčasové černé barvě s tupým odstínem.... více informací »
Designová stojací lampa černý sametový odstín taupe se zlatem - Rich
Značka: QAZQA
2 519 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103282 Jděte do designu doma s naší stojací lampou Rich. Dokončeno v nadčasové černé barvě s tupým odstínem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103282
Jděte do designu doma s naší stojací lampou Rich. Dokončeno v nadčasové černé barvě s tupým odstínem. Stínidlo má zlatý interiér, který poskytuje útulné a rozptýlené světlo v každé místnosti! Lampa má průměr 34,5 cm a výšku 145 cm. Stínidlo má průměr 30 cm a výšku 65 cm. Tento výrobek je dodáván s kabelem (250 cm) a zástrčkou. Bohatý je doplněn světelným zdrojem E27 (max. 40 W). Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky, musíte si jej objednat zvlášť z našeho internetového obchodu. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Skutečný poutač ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Rich si také přijde na své ve studovně nebo kanceláři!

Kvalitní a velmi žádaný kus Designová stojací lampa černý sametový odstín taupe se zlatem - Rich od společnosti QAZQA pohodlně nakoupíte u nás teď ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 2 519 Kč.