Designová stojací lampa černý sametový odstín černá se zlatem – Rich

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103280 Jděte do designu doma s naší stojací lampou Rich. Kompletně dokončeno v nadčasové černé barvě. Stínidlo... více informací »
Designová stojací lampa černý sametový odstín černá se zlatem - Rich
Značka: QAZQA
2 155 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103280 Jděte do designu doma s naší stojací lampou Rich. Kompletně dokončeno v nadčasové černé barvě. Stínidlo...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103280
Jděte do designu doma s naší stojací lampou Rich. Kompletně dokončeno v nadčasové černé barvě. Stínidlo má zlatý interiér, který poskytuje útulné a rozptýlené světlo v každé místnosti! Lampa má průměr 34,5 cm a výšku 145 cm. Stínidlo má průměr 30 cm a výšku 65 cm. Tento výrobek je dodáván s kabelem (250 cm) a zástrčkou. Bohatý je doplněn světelným zdrojem E27 (max. 40 W). Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky, musíte si jej objednat zvlášť z našeho internetového obchodu. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Skutečný poutač ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Rich si také přijde na své ve studovně nebo kanceláři!
Diskontní výrobek Designová stojací lampa černý sametový odstín černá se zlatem – Rich pořídíte taky tady u nás v oblíbené kategorii stojaci lampy. Nyní můžete najít zcela nové výrobky z této kategorie za výhodné peníze!

Tento velmi žádaný produkt Designová stojací lampa černý sametový odstín černá se zlatem - Rich od značky se zárukou kvality QAZQA jednoduše pořídíte na našich stránkách za báječnou cenu. V akci od 2 155 Kč.