Designová stojací lampa černé lněné odstín šedé – Rich

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103283 Jděte do nadčasového designu s naší podlahovou lampou Rich. Dokončeno v nadčasové černé barvě s lnově... více informací »
Designová stojací lampa černé lněné odstín šedé - Rich
Značka: QAZQA
2 779 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103283 Jděte do nadčasového designu s naší podlahovou lampou Rich. Dokončeno v nadčasové černé barvě s lnově...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103283
Jděte do nadčasového designu s naší podlahovou lampou Rich. Dokončeno v nadčasové černé barvě s lnově šedým odstínem. Lněné stínítko poskytuje útulné rozptýlené světlo v domě. Lampa má průměr 34,5 cm a výšku 145 cm. Stínidlo má průměr 30 cm a výšku 65 cm. Tento výrobek je dodáván s kabelem (250 cm) a zástrčkou. Bohatý je doplněn světelným zdrojem E27 (max. 40 W). Poznámka: světelný zdroj není součástí dodávky, musíte si jej objednat zvlášť z našeho internetového obchodu. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Skutečný poutač ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Rich si také přijde na své ve studovně nebo kanceláři!

Tento neodolatelný produkt Designová stojací lampa černé lněné odstín šedé - Rich od známé společnosti QAZQA lze zakoupit na našich stránkách nyní v bezva akci. Nyní můžete mít za 2 779 Kč.