Designová stojací lampa černá včetně LED a stmívače – Twisted

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98214 Dodejte svému interiéru jedinečný šmrnc s Twisted! Je krásně zpracovaný v nadčasové... více informací »
Designová stojací lampa černá včetně LED a stmívače - Twisted
Značka: QAZQA
8 397,15 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98214 Dodejte svému interiéru jedinečný šmrnc s Twisted! Je krásně zpracovaný v nadčasové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98214
Dodejte svému interiéru jedinečný šmrnc s Twisted! Je krásně zpracovaný v nadčasové černé barvě s LED pásky. Tyto LED pásky jsou integrovány ve svítidle a nelze je tedy vyměnit. LED pásky svítí do místnosti jasným funkčním světlem s 2788 lumeny a 2700 Kelviny. Twisted je dodáván se stmívačem na kabelu, takže jej můžete večer ztlumit pro útulnou atmosféru! Díky 30 000 hodinám hoření je Twisted moudrou volbou! Twisted má výšku 155 cm. Noha má průměr 23 cm. Dodává se s kabelem a zástrčkou o maximální délce 215 cm. Vsaďte na skutečný design doma s naším Twisted! Cítí se jako doma v kanceláři, v obýváku, ale zaslouží si i místo v předsíni!Tento kvalitní produkt můžete nakoupit nyní tu na našich stránkách umístěný v rubrice stojaci lampy. Nyní získáte zcela nové produkty z této populární rubriky za super ceny. To ale není vše, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další prověřené produkty od výrobce QAZQA. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka QAZQA má vynikající zboží.

Tento diskontní produkt Designová stojací lampa černá včetně LED a stmívače - Twisted od značky s dobrým jménem QAZQA můžete koupit u nás v bezva akci. Nyní za akční cenu 8 397,15 Kč.