Designová stojací lampa černá včetně LED a stmívače – Krisscross

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103731 Hledáte poutač do obývacího pokoje? Pak je Krisscross tím, co hledáte! Tato... více informací »
Designová stojací lampa černá včetně LED a stmívače - Krisscross
Značka: Paul Neuhaus
4 889 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103731 Hledáte poutač do obývacího pokoje? Pak je Krisscross tím, co hledáte! Tato...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103731
Hledáte poutač do obývacího pokoje? Pak je Krisscross tím, co hledáte! Tato designová stojací lampa díky svému jedinečnému tvaru rychle upoutá pozornost v místnosti. Protože je zařízení otočené, má hravý světelný efekt. Krisscross má celkovou výšku 156 cm, délku 22 cm a šířku 22 cm. Stojací lampa je dodávána s kabelem (150 cm) a zástrčkou. Krisscross má 2 světelné body, z nichž každý má světelný výkon 1150 lumenů a 3 000 Kelvinů. Vysoký jas můžete snadno upravit pomocí přiloženého stmívače. Tímto způsobem si vždy sami určíte atmosféru v místnosti! Krásný kousek designu do obývacího pokoje, kanceláře nebo ložnice. Krisscross je skutečným doplňkem vašeho interiéru! Zajímavý kus Designová stojací lampa černá včetně můžete dostat v pohodě u nás v rubrice stojaci lampy! Pořiďte si akční produkty ve zmiňované sekci za akční cenu! Věhlasná značka Paul Neuhaus pro své zákazníky poskytuje špičkový sortiment.

Oblíbený a akční kus Designová stojací lampa černá včetně LED a stmívače - Krisscross od přední značky Paul Neuhaus můžete nakoupit zde teď právě skutečně levně. Nyní zakoupíte za 4 889 Kč.