Designová stojací lampa černá včetně LED 3stupňové stmívatelné – Koers

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103703 Krásný poutač do jídelny, kanceláře nebo pracovny. Kurz je to, co hledáte! Jeho... více informací »
Designová stojací lampa černá včetně LED 3stupňové stmívatelné - Koers
Značka: Trio Leuchten
2 819 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103703 Krásný poutač do jídelny, kanceláře nebo pracovny. Kurz je to, co hledáte! Jeho...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103703
Krásný poutač do jídelny, kanceláře nebo pracovny. Kurz je to, co hledáte! Jeho zkroucený design dodává lampě pěkný zkroucení a dává v místnosti pěkný světelný efekt. Hřiště je vyrobeno z plastu s ocelí a je černé barvy. Má výšku 145 cm, délku 20 cm a šířku 20 cm. Koers má nevyměnitelné LED osvětlení. Se světelným výkonem 3 000 Kelvinů a 900 lumenů je to skutečná síla! LED dioda je také stmívatelná pomocí 3stupňového stmívače. To znamená, že když stisknete vlastní spínač světla, jakmile získáte 100% (funkční) světlo, podruhé získáte 60% světla a potřetí 30% (atmosférické) osvětlení. Koers vydrží v průměru 25 000 hodin hoření. Krásný poutač do vašeho interiéru. Kurz by neměl chybět!
Akční a ve slevě produkt můžete najít zrovna tu na našem webu zařazený v kategorii stojaci lampy. Podívejte se na akční produkty z naší kategorie jednoduše online!

Neodolatelný výrobek Designová stojací lampa černá včetně LED 3stupňové stmívatelné - Koers s osvědčenou značkou Trio Leuchten snadno seženete u nás nyní za mimořádně nízkou cenu! V akci za 2 819 Kč.